Auto serwis kryspin

Auto- części pomorskie

Auto Serwis Kryspin zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy części używanych (na zamówienie nowych) samochodowych na terenie całej Polski. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową jak i stacjonarną w punkcie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

W trosce o najwyższy standard obsługi klientów z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę handlową o nowych producentów, jak również podnosić jakość świadczonych usług poprzez specjalne szkolenia i instruktaże dla kadry pracowniczej ITD. Dlatego też wszelkiego rodzaju opinie oraz sugestie dotyczące oferty handlowej bądź pracy naszego zespołu będą mile widziane. W naszym asortymencie posiadamy również opony, koła, felgi stalowe i aluminowe do aut osobowych oraz dostawczych.

Wypożyczalnia samochodów osobowych dostawczych autolawet Lębork, Łeba.

Dzięki indywidualnej obsłudze każdego z Państwa, wysokiej jakości oferowanych usług oraz przystępnym cenom, zyskaliśmy uznanie wśród Klientów. Cenimy sobie szybką, bezproblemową obsługę oraz bezpieczeństwo i wygodę Klienta. Dokładamy również wszelkich starań, by dostępne w naszej ofercie samochody były w pełni sprawne i spełniały oczekiwania, a usługa wynajmu była jedną z najbardziej korzystnych w całej branży.

Zapewniamy kompleksową obsługę, sprawny serwis oraz atrakcyjne ceny, a przy tym oferujemy szeroki zakres usług. Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy, maksymalny komfort oraz możliwość skorzystania z indywidualnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb.

Komis samochodowy Lębork

Nasza firma zajmuje się również odkupem i sprzedażą aut używanych. Staramy się, aby każdy nasz Klient znalazł idealny samochód dla siebie. Dbamy o różnorodność oferty, oferując auta najczęściej wybieranych i dobrych jakościowo marek, m.in. Audi, BMW, Renault, Skoda, Fiat lub Mercedes. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.